Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

SİZİN İÇİN NELER YAPIYORUZ ?

A factory, manufacturing plant or a production plant is an industrial site,
usually consisting of buildings and machinery

Metal Hurda Alımı

Metal hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Bakır Hurda Alımı

Bakır hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Alüminyum Hurda

Alüminyum hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Çinko Hurda Alımı

Çinko hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Krom Hurda Alımı

Krom hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Sarı Hurda Alımı

Sarı hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Kağıt Hurda Alımı

Kağıt hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

Her Çeşit Hurda Alımı

Her Çeşit hurdalarınızı değerinde kapınızdan nakit olarak alıyoruz. Lider Hurda Ailesi Olarak Hurdalarınızı Teknolojik Araçlarla Preslemekteyiz.

HURDALARINIZI DEĞERİNDE SATIN

PROFESYONEL EKİP VE 17 YILLIK TECRÜBE

Hurdalarınızı Tam Değerinde Alıyoruz Dürüst Ticaret Yapıyoruz. Lider Hurda firması olarak hurdalarınızı yerinde ve nakit şekilde alıyoruz.

 

BİZİMLE

İLETİŞİME GEÇİN

Sormak istediğin soru ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.